Vinný sklep vinařství 1838 s.r.o.

V Jevišovce, ve sklepní ulici, leží vinný sklep Vinařství 1838. Naleznete ho snadno, je to hned 2. vinný sklep v původní sklepní uličce. Vinný sklípek byl postaven v roce 1838 moravskými chorvaty a díky vynikající řemeslné práci odolal nelítostnému zubu času a zachoval si svůj původní natur charakter z roku 1838. Čeká vás zde nejenom kvalitní víno a domácí pochutiny, ale především klidná a harmonická atmosféra vinného sklepa z počátku 19. století. Vyberte si z nabídky programů, balíčků, vinných koštů, degustace vín.

Nabídka vinného sklepu

Varianta STANDARD

450,-Kč/osoba

Tato varianta zahrnuje řízenou degustaci ve vinném sklípku a pohoštění formou moravského prkénka (300 g/osoba – škvarky, klobásy, uzené, sýr, pečivo, zelenina). Láhve vína lze dokoupit během posezení ve vinném sklepě dle aktuálního ceníku. Posezení ve vinném sklepě je možné do 23.00 hodin

Varianta PLUS

550,-Kč/osoba

Tato varianta zahrnuje řízenou degustaci ve vinném sklípku s následným výběrem jedné láhve vína (0,75 l/osoba) dle vaší chuti. Pohoštění je formou moravského prkénka (300 g/osoba – škvarky, klobásy, uzené, sýr, pečivo, zelenina). Další láhve vína lze dokoupit během posezení ve vinném sklepě dle aktuálního ceníku. Posezení ve vinném sklepě je možné do 23.00 hodin.

Ceny jsou uvedeny vždy pro jednu osobu. Varianty lze různě kombinovat a nemusí mít celá skupina vždy stejnou variantu posezení.

Fotogalerie

Vyzkoušejte také

Naše vína

Naše nabídka zcela určitě uspokojí každého, kdo má rád kvalitní vína a dokáže ocenit jejich jedinečnost a lásku, kterou jim věnujeme.

Vinné želé

Vinné želé je delikatesa získaná úpravou vína, pomocí mořské řasy a cukru. Vždy se jedná o naše kvalitní víno původem z Moravy.

Medové víno

Čisté přírodní Pálavské medové víno s lahodnou chutí a vůní z medu z oblasti Dunajovických kopců. Ucítíte z něj sílu včel, vůni úlů a plástů.

TOP