Potvrzení věku

pro vstup na tyto stránky vyberte možnost

Kliknutím na tlačítko Ano potvrzuji, že jsem starší 18 let. Prodej alkoholu do 18 let ZAKÁZÁN!

Ubytování

Nabízíme celoročně ubytování ve dvou nově vybudovaných apartmánech s celkovou kapacitou 12 osob. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, nadšené turisty i zapálené cyklisty.

Nově zařízené apartmány se nacházejí přímo nad vinným sklepem Vinařství 1838, v klidné původní sklepní uličce v krásné malé vinařské obci Jevišovka na jižní Moravě. Na cestě mezi Znojmem a Mikulovem, co by kamenem dohodil do sousedního Rakouska. Obec Jevišovka je křižovatkou nejvýznamnějších cyklostezek v regionu, a je tedy nejen výborný výchozí bod pro cyklovýlety, ale umožňuje svou skvělou polohou i výlety za krásami jižní Moravy a Dolního Rakouska.

APARTMÁN 1

První apartmán se nachází v přední části domu a nabízí celoročně ubytování až pro 6 osob.
V prostorném přízemí apartmánu je vybavená kuchyně přizpůsobená pro přípravu vlastních pokrmů. K dispozici je lednice, indukční varná plotýnka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí a kuchyňské pomůcky.

Součástí obývacího prostoru s přístupem na balkón je také oddechová zóna tvořená pohodlnou sedačkou, televizí, velkým jídelním stolem pro 6 lidí a malou knihovnou, kde naleznete knihy a společenské hry pro společně strávené večery s rodinou či přáteli. Ve vinotéce jsou připravena chlazená vína z našeho vinařství. (ceny dle přiloženého ceníku)

Taktéž v přízemí je i prostorná koupelna vybavena sprchou, WC a vysoušečem vlasů. Z přízemí vystoupáte po schodech do horní části apartmánu. V podkroví s balkónem a krásným výhledem se ve společné ložnici vyspí až 6 osob. Naleznete zde 1 manželskou postel a 4 lůžka, která lze libovolně kombinovat a využít buď jako 4 samostatná lůžka, nebo jako další 2 dvoulůžka.

Samozřejmostí je parkování přímo před vinařstvím a bezplatné připojení k Wi-Fi. Celoročně je k dispozici klimatizace jak pro přitápění v chladnějších dnech, tak i příjemné ochlazení celého apartmánu v létě.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
V celém apartmánu je zákaz kouření!

APARTMÁN 2

Druhý apartmán se nachází v zadní části domu a nabízí celoročně ubytování až pro 6 osob.
V přízemí apartmánu je vybavená kuchyň pro přípravu vlastních pokrmů. K dispozici je lednice, indukční varná plotýnka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí a kuchyňské pomůcky.

Součástí obývací části s přístupem na terasu je také oddechová zóna, kde naleznete televizi a velký jídelní stůl s pohodlnými židlemi pro 6 lidí. V knihovně naleznete knihy a společenské hry pro společně strávené večery s rodinou či přáteli. Ve vinotéce jsou připravena chlazená vína z našeho vinařství. (ceny dle přiloženého ceníku).

Taktéž v přízemí je i prostorná koupelna vybavena sprchou, WC a vysoušečem vlasů. Po schodech vystoupáte do podkroví, kde se ve společné ložnici v podkroví vyspí až 6 osob. Naleznete zde 2 manželské postele a 2 samostatná lůžka.

Samozřejmostí je parkování přímo před vinařstvím a bezplatné připojení k Wi-Fi. Celoročně je k dispozici klimatizace jak pro přitápění v chladnějších dnech, tak i příjemné ochlazení celého apartmánu v létě.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
V celém apartmánu je zákaz kouření!

CENÍK A PLATBA

Cena za každý apartmán s kapacitou až 6 osob je od 2500 Kč za noc.
Minimální délka pobytu jsou 2 noci.
V letní sezóně (červenec–srpen) upřednostňujeme týdenní pobyty. Kratší pobyty v letní sezóně jsou možné na dotaz při neobsazenosti termínu.

V ceně jsou již zahrnuty energie, úklid, poplatky za odpad a ubytovací taxa.

Příjezd je možný od 15:00
Odjezd prosíme do 10:00

Po potvrzení rezervace uhradí host celkovou částku za ubytování převodem na účet a při příjezdu vratnou kauci 3000 Kč.

STORNO PODMÍNKY

Rezervaci lze zrušit zdarma do 15 dnů před příjezdem.
Při zrušení rezervace 7–14 dnů před příjezdem bude účtován storno poplatek 50 % z ceny pobytu.
Při zrušení rezervace 1–6 dnů před příjezdem bude účtován storno poplatek 100 % z ceny pobytu.

Storno poplatek představuje náhradu škody způsobenou ubytovateli.

V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění ubytovatele nevzniká ubytovateli povinnost vrátit objednavateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.

V případě storna z vážných důvodů, nebo neodvratitelných událostí je po vzájemné dohodě možná změna termínu a storno poplatek nebude účtován.

Ceny jsou uvedeny v CZK včetně DPH.
Máte možnost platby kartou.

Nejsme plátci DPH.

ŘÍZENÁ DEGUSTACE

Chcete posedět ve sklepě, popíjet dobré víno a popovídat si s vinařem o výrobě vína a práci ve sklepě? Ve vinném sklepě nabízíme řízenou degustaci našich vín s pohoštěním (300 g/osoba – uzeniny, sýr, pečivo, zelenina). Cena 450 Kč na osobu. Popřípadě lze formu a délku degustace přizpůsobit Vašim požadavkům. (rezervace nutná)

OKOLÍ A TIPY NA VÝLETY

• Cyklotrasy
Obec Jevišovka je křižovatkou nejvýznamnějších cyklostezek v regionu, a je tedy výborný výchozí bod pro cyklovýlety.
Po rovince (44 km), Ahoj sousede (38 km), Na kole k sousedům (24 km), K soutoku (9 km) Inlinestezka (6 km), Mezi poli a vinohrady (25 km).

• Historické město Mikulov
CHKO Pálava (20 km), Zámek Mikulov, Svatý kopeček, Jeskyně Na Turoldu, Kozí hrádek. Nedaleko od města se nachází nevysoký Šibeniční vrch, pod ním rybník Šibeník a zatopený lom Janičův vrch. Romantická zřícenina Sirotčí hrádek nad vsí Klentnice a zřícenina hradu Děvičky s nádhernými panoramatickými výhledy.

Novomlýnské nádrže (20 km), unikátní muzeum ukryté pod zemí Archeopark Pavlov (23 km)

Lednicko-Valtický areál (30 Km), zapsán na seznamu UNESCO, označován také jako zahrada Evropy. Státní zámek Lednice, zámecký skleník, zámek Valtice, výhled jako z Eiffelovky nabízí proslulý orientální 60 m vysoký Minaret.

Historické město Znojmo (40 km), Znojemské podzemí, Znojemský hrad, Rotunda sv. Kateřiny, Kostel sv. Mikuláše, Vlkova věž, Radniční věž, Loucký klášter.

Národní Park Podyjí (40 km), jedna z nejkrásnějších vyhlídek Sealsfieldův kámen.

• Na své si také přijdou příznivci wellness a koupání.
Aqualand Moravia (15 km) největší aquapark v Evropě, Termální lázně Laa (18 km)
v rakouském Laa an der Thaya. Vodní nádrž Nové Mlýny (20 km), bazén Hrušovany nad Jevišovkou (6 km), koupaliště Březí (13 km), přírodní koupání v Mikulově (20 km).

TOP