Ubytování

Nabízíme celoročně ubytování ve dvou nově vybudovaných apartmánech s celkovou kapacitou 12 osob. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, skupiny přátel, nadšené turisty i zapálené cyklisty.

Nově zařízené apartmány se nacházejí přímo nad vinným sklepem Vinařství 1838, v klidné původní sklepní uličce v krásné malé vinařské obci Jevišovka na jižní Moravě. Na cestě mezi Znojmem a Mikulovem, co by kamenem dohodil do sousedního Rakouska. Obec Jevišovka je křižovatkou nejvýznamnějších cyklostezek v regionu, a je tedy nejen výborný výchozí bod pro cyklovýlety, ale umožňuje svou skvělou polohou i výlety za krásami jižní Moravy a Dolního Rakouska.

APARTMÁN 1

První apartmán se nachází v přední části domu a nabízí celoročně ubytování až pro 6 osob.
V prostorném přízemí apartmánu je vybavená kuchyně přizpůsobená pro přípravu vlastních pokrmů. K dispozici je lednice, indukční varná plotýnka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí a kuchyňské pomůcky.

Součástí obývacího prostoru s přístupem na balkón je také oddechová zóna tvořená pohodlnou sedačkou, televizí, velkým jídelním stolem pro 6 lidí a malou knihovnou, kde naleznete knihy a společenské hry pro společně strávené večery s rodinou či přáteli. Ve vinotéce jsou připravena chlazená vína z našeho vinařství. (ceny dle přiloženého ceníku)

Taktéž v přízemí je i prostorná koupelna vybavena sprchou, WC a vysoušečem vlasů. Z přízemí vystoupáte po schodech do horní části apartmánu. V podkroví s balkónem a krásným výhledem se ve společné ložnici vyspí až 6 osob. Naleznete zde 1 manželskou postel a 4 lůžka, která lze libovolně kombinovat a využít buď jako 4 samostatná lůžka, nebo jako další 2 dvoulůžka.

Samozřejmostí je parkování přímo před vinařstvím a bezplatné připojení k Wi-Fi. Celoročně je k dispozici klimatizace jak pro přitápění v chladnějších dnech, tak i příjemné ochlazení celého apartmánu v létě.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
V celém apartmánu je zákaz kouření!

APARTMÁN 2

Druhý apartmán se nachází v zadní části domu a nabízí celoročně ubytování až pro 6 osob.
V přízemí apartmánu je vybavená kuchyň pro přípravu vlastních pokrmů. K dispozici je lednice, indukční varná plotýnka, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, myčka nádobí a kuchyňské pomůcky.

Součástí obývací části s přístupem na terasu je také oddechová zóna, kde naleznete televizi a velký jídelní stůl s pohodlnými židlemi pro 6 lidí. V knihovně naleznete knihy a společenské hry pro společně strávené večery s rodinou či přáteli. Ve vinotéce jsou připravena chlazená vína z našeho vinařství. (ceny dle přiloženého ceníku).

Taktéž v přízemí je i prostorná koupelna vybavena sprchou, WC a vysoušečem vlasů. Po schodech vystoupáte do podkroví, kde se ve společné ložnici v podkroví vyspí až 6 osob. Naleznete zde 2 manželské postele a 2 samostatná lůžka.

Samozřejmostí je parkování přímo před vinařstvím a bezplatné připojení k Wi-Fi. Celoročně je k dispozici klimatizace jak pro přitápění v chladnějších dnech, tak i příjemné ochlazení celého apartmánu v létě.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.
V celém apartmánu je zákaz kouření!

CENÍK A PLATBA

Cena za každý apartmán s kapacitou až 6 osob je od 2500 Kč za noc.
Minimální délka pobytu jsou 2 noci.
V letní sezóně (červenec–srpen) upřednostňujeme týdenní pobyty. Kratší pobyty v letní sezóně jsou možné na dotaz při neobsazenosti termínu.

V ceně jsou již zahrnuty energie, úklid, poplatky za odpad a ubytovací taxa.

Příjezd je možný od 15:00
Odjezd prosíme do 10:00

Po potvrzení rezervace uhradí host celkovou částku za ubytování převodem na účet a při příjezdu vratnou kauci 3000 Kč.

STORNO PODMÍNKY

Rezervaci lze zrušit zdarma do 15 dnů před příjezdem.
Při zrušení rezervace 7–14 dnů před příjezdem bude účtován storno poplatek 50 % z ceny pobytu.
Při zrušení rezervace 1–6 dnů před příjezdem bude účtován storno poplatek 100 % z ceny pobytu.

Storno poplatek představuje náhradu škody způsobenou ubytovateli.

V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění ubytovatele nevzniká ubytovateli povinnost vrátit objednavateli zaplacenou cenu pobytu ani její poměrnou část.

V případě storna z vážných důvodů, nebo neodvratitelných událostí je po vzájemné dohodě možná změna termínu a storno poplatek nebude účtován.

Ceny jsou uvedeny v CZK včetně DPH.
Máte možnost platby kartou.

Nejsme plátci DPH.

ŘÍZENÁ DEGUSTACE

Chcete posedět ve sklepě, popíjet dobré víno a popovídat si s vinařem o výrobě vína a práci ve sklepě? Ve vinném sklepě nabízíme řízenou degustaci našich vín s pohoštěním (300 g/osoba – uzeniny, sýr, pečivo, zelenina). Cena 450 Kč na osobu. Popřípadě lze formu a délku degustace přizpůsobit Vašim požadavkům. (rezervace nutná)

OKOLÍ A TIPY NA VÝLETY

• Cyklotrasy
Obec Jevišovka je křižovatkou nejvýznamnějších cyklostezek v regionu, a je tedy výborný výchozí bod pro cyklovýlety.
Po rovince (44 km), Ahoj sousede (38 km), Na kole k sousedům (24 km), K soutoku (9 km) Inlinestezka (6 km), Mezi poli a vinohrady (25 km).

• Historické město Mikulov
CHKO Pálava (20 km), Zámek Mikulov, Svatý kopeček, Jeskyně Na Turoldu, Kozí hrádek. Nedaleko od města se nachází nevysoký Šibeniční vrch, pod ním rybník Šibeník a zatopený lom Janičův vrch. Romantická zřícenina Sirotčí hrádek nad vsí Klentnice a zřícenina hradu Děvičky s nádhernými panoramatickými výhledy.

Novomlýnské nádrže (20 km), unikátní muzeum ukryté pod zemí Archeopark Pavlov (23 km)

Lednicko-Valtický areál (30 Km), zapsán na seznamu UNESCO, označován také jako zahrada Evropy. Státní zámek Lednice, zámecký skleník, zámek Valtice, výhled jako z Eiffelovky nabízí proslulý orientální 60 m vysoký Minaret.

Historické město Znojmo (40 km), Znojemské podzemí, Znojemský hrad, Rotunda sv. Kateřiny, Kostel sv. Mikuláše, Vlkova věž, Radniční věž, Loucký klášter.

Národní Park Podyjí (40 km), jedna z nejkrásnějších vyhlídek Sealsfieldův kámen.

• Na své si také přijdou příznivci wellness a koupání.
Aqualand Moravia (15 km) největší aquapark v Evropě, Termální lázně Laa (18 km)
v rakouském Laa an der Thaya. Vodní nádrž Nové Mlýny (20 km), bazén Hrušovany nad Jevišovkou (6 km), koupaliště Březí (13 km), přírodní koupání v Mikulově (20 km).

TOP